czwartek, 11 sierpnia 2016

Kino pod gwiazdami przyciągnęło tłumy

11 sierpnia nasze miasto odwiedziło mobilne kino plenerowe Banku BGŻ BNP Paribas. Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem. 

Na parkingu pod Miejskim Ośrodkiem Kultury powstał duży namiot a w nim kilkaset leżaków specjalnie dla mieszkańców Zawiercia. Aby dostać się do strefy wystarczyło wcześniej wypełnić ankietę w banku lub też zrobić to na miejscu. Na miejscu na zawiercian czekała ścianka mediowa i popcorn a dla najmłodszych - wygodne pufy. Najpierw, o godzinie 18:00 wyświetlono film "Jak poskromić smoka 2" a następnie o 20:00 można było obejrzeć "Planetę Singli" z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.

Zobaczcie zdjęcia.


1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/