środa, 31 sierpnia 2016

Festyn ekologiczny przy ul. Paderewskiego

W najbliższa niedzielę, 4 września, w Zawierciu odbędzie się festyn rodzinny pod nazwą "Z ekologią na wesoło". Organizuje go Zawierciańskie Forum Pracodawców i Starostwo Powiatowe.


Miejscem wydarzenia będzie parking i teren w okolicy placu zabaw za blokiem przy ulicy Paderewskiego 25, w okolicy ciastkarni "Bajka". W godzinach od 15:00 do 18:00 przewidziano wiele atrakcji, w tym m.in warsztaty, gry, zabawy, zagadki i konkursy ekologiczne dla najmłodszych. Co więcej, za darmo do dyspozycji dzieci będą dmuchane atrakcje, popcorn i wata cukrowa. 

Organizatorzy planują również zbiórkę makulatury. W zamian za każde przekazane 2 kg otrzymamy 1 sadzonkę kwiatu, drzewa lub krzewu. Całą imprezę umili występ zespołu muzycznego.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/