piątek, 19 sierpnia 2016

4 lata portalu OtoZawiercie.pl

To już cztery lata mojej działalności w Zawierciu! Portal OtoZawiercie.pl istnieje już równe cztery lata. Dokładnie 19 sierpnia 2012 rozpoczęła się moja przygoda w mieście.

Przez ten okres wiele się wydarzyło, na portalu ukazało się wiele artykułów, reportaży, fotogalerii, relacji i zapowiedzi. Dzięki współtworzeniu zawierciańskich mediów mogę pokazać i wyróżnić dobre pomysły, rozwiązania i plany, które zmieniają życie lokalnej społeczności. Przez to możemy wspólnie tworzyć pozytywny wizerunek miasta jak i ludzi tutaj mieszkających!

W tym czasie miałem okazję poznać wielu wspaniałych ludzi zaangażowanych w życie naszego miasta. Te osoby sprawiają, że Zawiercie staje się lepsze, a razem możemy zdziałać więcej. Dziękuję też wszystkim czytelnikom, za to że jesteście, śledzicie na bieżąco i często pomagacie w tworzeniu tego portalu. Wielkie dzięki!

Jakub Kosoń
www.otozawiercie.pl


2 komentarze:

  1. Brawo Kubo! Trzymam kciuki za dalszą Twoją działalność.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super. Gratuluję.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/