piątek, 19 sierpnia 2016

4 lata portalu OtoZawiercie.pl

To już cztery lata mojej działalności w Zawierciu! Portal OtoZawiercie.pl istnieje już równe cztery lata. Dokładnie 19 sierpnia 2012 rozpoczęła się moja przygoda w mieście.

Przez ten okres wiele się wydarzyło, na portalu ukazało się wiele artykułów, reportaży, fotogalerii, relacji i zapowiedzi. Dzięki współtworzeniu zawierciańskich mediów mogę pokazać i wyróżnić dobre pomysły, rozwiązania i plany, które zmieniają życie lokalnej społeczności. Przez to możemy wspólnie tworzyć pozytywny wizerunek miasta jak i ludzi tutaj mieszkających!

W tym czasie miałem okazję poznać wielu wspaniałych ludzi zaangażowanych w życie naszego miasta. Te osoby sprawiają, że Zawiercie staje się lepsze, a razem możemy zdziałać więcej. Dziękuję też wszystkim czytelnikom, za to że jesteście, śledzicie na bieżąco i często pomagacie w tworzeniu tego portalu. Wielkie dzięki!

Jakub Kosoń
www.otozawiercie.pl


2 komentarze:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/