czwartek, 14 lipca 2016

Wystartował III etap Tour de Pologne z Zawiercia!

Kolarze wystartowali dziś z Zawiercia w ramach III etapu Tour de Pologne! To największe wydarzenie sportowe w tym roku w naszym mieście!

Impreza w centrum miasta rozpoczęła się już ranem, kiedy to zawiercianie na swoich rowerach pokonali rundę głównymi ulicami. Następnie w miasteczku startowym prezydent miasta wręczył pamiątkowe koszulki. Około godziny 10 na ulicę Sienkiewicza zaczęły podjeżdżać pierwsze autokary i samochody z kolarzami biorącymi udział w wyścigu. Potem rozpoczęła się prezentacja zawodników, którzy jednocześnie przechodzili odprawę i wpisywali się na listę startową. Po godzinie 12 wszyscy byli już ustawieni na linii startu. Po sygnale startu cały peleton wyruszył i pomknął przez ulice Zawiercia wykonując rundę honorową, po czym wszyscy zawodnicy skręcili na ulicę Paderewskiego i wyjechali dalej w kierunku Ogrodzieńca. Meta III etapu znajduje się w Nowym Sączu, a kolarze mają do pokonania 240 kilometrów.
Start z naszego miasta transmitowany był przez około 20 minut w TVP Sport a oprócz tego rano odbywały się wejścia na żywo w programie "Pytanie na śniadanie" oraz w serwisie TVP Info. OtoZawiercie.pl był Regionalnym Patronem Medialnym. Zobaczcie zdjęcia!


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/