czwartek, 28 lipca 2016

Łobuzy zagrają w zawierciańskim klubie

Kolejna znana grupa muzyki tanecznej odwiedzi nasze miasto. W Zawierciu zagra zespół Łobuzy!


Łobuzy to doskonale znana wszystkim fanom muzyki tanecznej i disco polo formacja. Ich największy hit czyli "Ona czuje we mnie piniądz" obejrzano w internecie już blisko 45 milionów razy. Trio kontynuuje swój sukces, bo ostatnio wydali nowy kawałek. Swoją charyzmą, poczuciem humoru i znanymi kawałkami zawsze zachęcają wszystkich do zabawy. Czy tak będzie i w Zawierciu w Klubie Fabryka Muzy?

Grupa zagra w zawierciańskim klubie mieszczącym się na ulicy Żabiej 19c w najbliższą sobotę, 30 lipca. Start imprezy zaplanowano na godzinę 21:00. Bilety są w cenie 20 złotych, a rezerwacje i loże to dodatkowa kwota 10 złotych. Wstęp powyżej osiemnastego roku życia. Więcej o klubie przeczytacie w ostatnim materiale. Portal OtoZawiercie.pl jest partnerem imprez w klubie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/