środa, 20 lipca 2016

Imprezy w nowym klubie Fabryka Muzy

W Zawierciu powstał nowy klub pod nazwą "Fabryka Muzy". Mieści się on przy ulicy Żabiej 19. 


Wiele razy można usłyszeć, że w mieście mało się dzieje i nie ma ciekawych wydarzeń. Tymczasem być może nie wszyscy wiedza, że już od kilku tygodni funkcjonuje nowe miejsce imprez i dyskotek - Fabryka Muzy w Zawierciu. Klub specjalizuje się w muzyce dance i disco polo. W ostatnim czasie na klubowej scenie dla zawiercian zagrali m.in zespół Basta oraz raper Kaen. Koncerty cieszą się coraz większą popularnością a w mieście jest już coraz głośniej o nowym klubie. Czy to będzie powrót dobrych imprez do Zawiercia? Czy mieliście już okazję być w tym klubie, jakie są wasze opinie?

Najbliższą okazją do odwiedzenia klubu będzie dyskoteka z udziałem Didżeja Mietka, która odbędzie się już w tą sobotę 23 lipca. Jego najpopularniejsze kawałki mają miliony odsłon w Internecie. Warto sprawdzić. Start o godzinie 21:00, a bilety są w cenie 10 złotych. Jednak to nie wszystko. W te wakacje zaplanowano jeszcze m.in koncerty znanych gwiazd disco polo takich jak Łobuzy czy też B-Qll. Więcej wkrótce. Zobaczcie też na facebooka klubu!
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/