sobota, 9 lipca 2016

Festyny w Kromołowie i na Starym Rynku

W ramach projektu "Partnerstwo na rzecz aktywnej integracji w powiecie zawierciańskim'' realizowanego w ramach Programu Aktywności Lokalnej osiedla Stary Rynek w naszym mieście odbędą się dwa festyny osiedlowe. 


Pierwszy z nich będzie miał miejsce przy ulicy Nowej w Kromołowie na parkingu w pobliżu mieszkań socjalnych w dniu 9 lipca. Przewidziano wiele atrakcji a dokładnie zawody - sztafetę sportową, poczęstunek z grilla i grochówkę, pokaz iluzjonisty i karaoke. Na zakończenie zagra dobrze znany zawiercianom zespół reggae Animal Section.

KROMOŁÓW PROGRAM:
Zawody - sztafeta sportowa
Poczęstunek z grilla
16:00 - Pokaz iluzjonisty
17:00 - Grochówka
17:30 - Karaoke
18:00 - Koncert Animal Section
19:00 - Rozdanie nagród dla zwycięzców

Druga z omawianych imprez odbędzie się na placu Dąbrowskiego w dniu 16 lipca. Program wydarzenia będzie niemal identyczny i tak samo na koniec mieszkańcy będą mieli okazję wysłuchać koncertu Animal Section.

STARY RYNEK PROGRAM:
Zawody - sztafeta sportowa
Poczęstunek z grilla
16:00 - Pokaz iluzjonisty
17:30 - Karaoke
18:00 - Koncert Animal Section
19:00 - Rozdanie nagród dla zwycięzców

1 komentarz:

  1. proponuje sciagnac z dwa bataliony policji. zabawy w tych dzielnicach to zly pomysl Zlych wladz miasta.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/