czwartek, 14 lipca 2016

Deep Sound Music Festival - bilety w sprzedaży

Wielkimi krokami zbliża się czwarta już edycja bardzo popularnej w okolicy imprezy - Deep Sound Music Festival. To już 6 sierpnia!


Impreza odbędzie się w tym samym miejscu, co rok temu czyli w Ogrodzieńcu. To zaledwie kilka kilometrów od Zawiercia a jest to świetna okazja okazja do zabawy. Podczas festiwalu zagrają popularni w kraju DJ'e a także znane zespoły disco-polo: D-Bomb, Extazy, Adam de Great, Dee Push, Prisoners Show, Yourant, Kejwka i Domson. Start zaplanowano o godzinie 19:00. Trwa sprzedaż biletów a więcej na ten temat możecie dowiedzieć się tutaj.

To nie jedyna impreza w najbliższym czasie, której organizatorem jest DJ Bolek z Zawiercia. 14 sierpnia na zamku w Siewierzu odbędzie się Jurajski Festiwal Disco Polo. Patronat medialny nad tymi wydarzeniami objął Portal OtoZawiercie.pl.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/