sobota, 4 czerwca 2016

Warta awansowała do czwartej ligi

To wielki sukces Warty Zawiercie. Po wielu latach rozgrywania meczy w lidze okręgowej, zespół zielono-biało-zielonych awansował do IV ligi!

Przez większą część sezonu drużyna doskonale radziła sobie ze swoimi rywalami. Zespół odnosił coraz więcej zwycięstw a poziom gry naszych piłkarzy rósł z każdym kolejnym meczem. To zasługi wielu ciężkich treningów, starań trenera ale i sprawnej gry piłkarzy, którzy potrafią stworzyć niejedną udaną akcję na boisku. 

Warta zapewniła sobie zwycięstwo już podczas meczu z drużyną Naprzód Lipiny 25 maja. Nasza drużyna pokonała rywali 10:1! Ale awans to zasługa wielu wygranych meczy, których w tym sezonie było naprawdę dużo. Jeśli chodzi o ostatnie spotkania, to zespół zwyciężył z Orzełem Białym Brzeziny Śląskie 3:1 w meczu 28 maja, a także wygrał z Polonią II Bytom 4 czerwca 6:0. Sytuacja w tabeli pokazuje nam, że Warta Zawiercie już może cieszyć się awansem do czwartej ligi. Wszyscy kibice już teraz czekają na rozgrywki, które rozpoczną się w sierpniu. Szykuje się jeszcze więcej emocji, wrażeń i mamy nadzieję więcej bramek zdobywanych przez naszą drużynę!
fot. KP Warta Zawiercie

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/