piątek, 24 czerwca 2016

Szesnasty spot Zawierciańskich Klasyków

Po raz kolejny miłośnicy zabytkowych aut zapraszają na wspólne spotkanie. Tym razem w nieco innym miejscu.


Przez ostatnie miesiące projekt Zawierciańskich Klasyków Nocą zyskał na popularności i na spoty zjeżdża się coraz więcej zabytkowych samochodów. Co ważne, spotkania są otwarte. Podczas takich spotkań podziwiać można ciekawe pojazdy ale i spędzić wieczór w miłej atmosferze wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach. To naprawdę świetna, społeczna, oddolna inicjatywa.

Najbliższy, szesnasty już spot odbędzie się w innym miejscu niż dotychczas. Zwykle te spotkania miały miejsce na parkingach w centrum miasta. Teraz, w sobotę 9 lipca, spot odbędzie się na parkingu przy ulicy Browar, a dokładnie przy kompleksie rekreacyjnym w Kromołowie, gdzie ma miejsce źródło rzeki Warty. Start o o godzinie 18:00.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/