piątek, 10 czerwca 2016

Swingowe Rozpoczęcie Lata w Zawierciu

Zapowiada się ciekawe wydarzenie w Zawierciu. Klub miłośników tańców swingowych "Let's Rock" organizuje imprezę pod nazwą "Swingowe Rozpoczęcie Lata". Na scenie wystąpi zespół Leliwa Jazz Band!

W programie imprezy znajdują się m.in warsztaty, pokazy grupy grupy Let's Rock, darmowa lekcja Lindy Hop, a także potańcówka. Zajęcia pokazowe poprowadzą instruktorzy: Ewa Jarosz-Jarszewska i Michał Ruszkawski, a regularne zajęcia w Zawierciu prowadzą Martyna i Michał Wacławik. Między poszczególnymi częściami wydarzenia zaplanowano występy zespołu Leliwa Jazz Band, co będzie głównym wydarzeniem. Szczegółowy program na plakacie. Patronat medialny objął Portal OtoZawiercie.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/