środa, 22 czerwca 2016

Rodzinny Festyn Ekologiczny - zapowiedź

2 lipca w Zawierciu-Kromołowie na terenie nowego kompleksu rekreacyjnego odbędzie się Rodzinny Festyn Ekologiczny.

To duża impreza, która organizuje Referat Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego. Podczas festynu zaplanowano m.in występ gwiazdy muzyki disco polo czyli zespołu Jorrgus, a ponadto na scenie zaprezentuje się Kabaret K2, zespół Rivers i Kapela Jurajska. 

W ramach wydarzenia zorganizowana zostanie zbiórka niepotrzebnych odpadów w zamian za sadzonkę lub drzewko. Do południa przewidziane zostało sprzątanie przez mieszkańców odpadów z terenu Kromołowa. Po zakończonym sprzątaniu nastąpi podsumowanie akcji przy wspólnym posiłku przygotowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną w Kromołowie. W godzinach popołudniowych zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci i mieszkańców takie jak animacje, konkursy oraz wyżej wspomniane występy sceniczne. TUTAJ znajdziecie szczegółowy program imprezy. Portal OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/