poniedziałek, 13 czerwca 2016

Remont parkingów przy ul. Zaparkowej

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zawiercie" prowadzi obecnie remont parkingów obok bloków przy ul. Zaparkowej i Broniewskiego. 

Stan nawierzchni w tym miejscu był wyjątkowo kiepski. Pełno było dziur, ubytków i pęknięć. Poruszanie się samochodem czy rowerem było trudne i niekomfortowe. Mieszkańcy od dawna zwracali na to uwagę. Spółdzielnia podjęła decyzję o remoncie parkingów przy tych blokach. Jednocześnie trwa też remont parkingu przy bloku przy ul. Wierzbowej 16. To jednak nie jedyne inwestycje, które zrealizuje spółdzielnia - w planach jest m.in przebudowa parkingów przy wieżowcach w centrum przy ulicy Wyszyńskiego wraz z chodnikami.1 komentarz:

  1. Betonowe osiedle !
    W Płytach azbestocementowych. Parkingi pod oknami w odległości mającej się ni jak do przepisów Warunków Technicznych. Brak jakiego kolwiek pomysłu na kreacje przestrzeni zgrupowanych kwartałów zabudowy wielorodzinnej! Strach otworzyć okno rodzi nawyk zerkania zza szybki, by z gąszczu rozgrzany karoserii w oparach ropopochodnych dojrzeć kto i czym tym razem pod parapet zajechał. Ku chwale betonowych parkingów.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/