poniedziałek, 13 czerwca 2016

Remont parkingów przy ul. Zaparkowej

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zawiercie" prowadzi obecnie remont parkingów obok bloków przy ul. Zaparkowej i Broniewskiego. 

Stan nawierzchni w tym miejscu był wyjątkowo kiepski. Pełno było dziur, ubytków i pęknięć. Poruszanie się samochodem czy rowerem było trudne i niekomfortowe. Mieszkańcy od dawna zwracali na to uwagę. Spółdzielnia podjęła decyzję o remoncie parkingów przy tych blokach. Jednocześnie trwa też remont parkingu przy bloku przy ul. Wierzbowej 16. To jednak nie jedyne inwestycje, które zrealizuje spółdzielnia - w planach jest m.in przebudowa parkingów przy wieżowcach w centrum przy ulicy Wyszyńskiego wraz z chodnikami.1 komentarz:

  1. Betonowe osiedle !
    W Płytach azbestocementowych. Parkingi pod oknami w odległości mającej się ni jak do przepisów Warunków Technicznych. Brak jakiego kolwiek pomysłu na kreacje przestrzeni zgrupowanych kwartałów zabudowy wielorodzinnej! Strach otworzyć okno rodzi nawyk zerkania zza szybki, by z gąszczu rozgrzany karoserii w oparach ropopochodnych dojrzeć kto i czym tym razem pod parapet zajechał. Ku chwale betonowych parkingów.

    OdpowiedzUsuń