środa, 1 czerwca 2016

Noc Bibliotek w Zawierciu

Szykuje się kolejne nietypowe wydarzenie w zawierciańskiej bibliotece. W sobotę 4 czerwca odbędzie się Noc Bibliotek z kryminałem. 

W programie ujęto: nocny kiermasz taniej książki, "mroczna tajemnica w bibliotece" czyli śledztwo wzorowane na powieści Agathy Chirstie oraz prezentację filmowej klasyki kryminału. Ponadto wyjątkowo podczas tej imprezy limit wypożyczeń będzie zwiększony na pięć lektur do końca roku. 

Oprócz tego na uczestników czekają również inne atrakcje takie jak np. nocne granie w wieży w ramach Klubu Gier Planszowych, poszukiwanie zagadek ukrytych wśród książek, zwiedzanie zakamarków biblioteki i Izby Muzealnej a dla wszystkich kawa i herbata.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 18:00 do 1:00. Wstęp wolny. Patronat medialny objął portal OtoZawiercie.pl. Info >

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/