poniedziałek, 13 czerwca 2016

Międzyosiedlowy Turniej Piłki Nożnej Zawiercie

W sobotę 18 czerwca odbędzie się Międzyosiedlowy Turniej Piłki Nożnej. To jedna ze sportowych propozycji na tegoroczne Dni Zawiercia.

Turniej będzie organizowany już po raz drugi. Pierwsze takie zawody miały miejsce w sierpniu ubiegłego roku. Ponieważ impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem szczególnie młodych mieszkańców, już w najbliższy weekend odbędzie się druga edycja.

Uczestnicy będą brać udział w czterech kategoriach wiekowych. Areną piłkarskich rozgrywek będzie boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 6. Impreza odbędzie się w godzinach od 9:00 do 16:00. Dla wszystkich przygotowano także dodatkowe atrakcje takie jak dmuchańce, malowanie twarzy i grochówka. Organizatorem jest Stowarzyszenie Rozwój Integracja Bezpieczeństwo. Patronat medialny objął Portal OtoZawiercie.pl0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/