środa, 15 czerwca 2016

Całkowita przebudowa boiska na Szymańskiego

Kilkanaście dni temu rozpoczął się remont na Osiedlu Szymańskiego w Zawierciu. Przy bloku z numerem 24 powstanie nowe boisko.

Dotychczas w tym miejscu był wylany po prostu kawałek asfaltu. Pomimo tego i tak to właśnie było miejsce spotkań i zabaw dzieci i młodzieży z okolicy. Teraz najmłodsi mieszkańcy będą mieli całkowicie nowe, wielofunkcyjne boisko. Według planów, na jednej płycie znajdzie się boisko do siatkówki i koszykówki. Projekt zakłada również budowę urządzeń, ogrodzenia i chodników.

Prace rozpoczęły się kilkanaście dni temu i jak na razie prowadzone są w szybkim tempie. Termin zakończenia prac to kwestia najbliższych kilku tygodni. Równocześnie, na terenie Gimnazjum nr 2, trwają roboty związane z budową wielkiego kompleksu sportowego, wartego około milion złotych. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/