wtorek, 7 czerwca 2016

Budują nowe ulice

W Strefie Aktywności Gospodarczej wciąż trwają prace. Ta część miasta cały czas się rozwija.

Obecnie roboty skupiają się na budowie nowych ulic. Mowa o przedłużeniu ulicy Technologicznej, gdzie mieści się Zawierciański Park Przemysłowo Technologiczny. Drogi te będą spełniały funkcję odcinków dojazdowych do działek. W samej okolicy parku już niedługo rozpoczną się kolejne prace. Na początku roku działki w tej części Strefy działki inwestycyjne zakupiły: Grupa Virtu, Olmar, Rotex i Euro Serwis.

Równolegle trwają roboty drogowe związane z budową III odcinka ulicy Inwestycyjnej, czyli tzw. zachodniej obwodnicy miasta. Dołączy ona do drogi krajowej nr 78, gdzie budowane jest nowe rondo. Co więcej, Urząd Miejski już teraz ogłosił zamówienie za projekt IV odcinka, który poprowadzi w kierunku południowym, od DK 78 do ul. Obrońców Poczty Gdańskiej.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/