wtorek, 21 czerwca 2016

73. Tour de Pologne Zawiercie - zapowiedź

Wielkimi krokami zbliża się Tour de Pologne, czyli jedna z największych sportowych imprez w Zawierciu. Wydarzenie to będzie organizowane w naszym mieście już po raz drugi. W ramach III etapu kolarze wystartują z Zawiercia i pojadą, tym razem, do Nowego Sącza.

Etap ten będzie najdłuższym etapem w całym wyścigu. Trasa liczy aż 240 km. Tegoroczny Tour de Pologne odbędzie się w dniach 12 - 20 lipca 2016. Trzeci etap wystartuje z Zawiercia we czwartek 14 lipca. Podobnie jak podczas poprzedniej edycji w centrum powstanie miasteczko startowe wraz ze wszystkimi atrakcjami, odbędzie się prezentacja zawodników, a następnie kolarze przejadą rundę honorową ulicami miasta. Szczegółowy - godzinowy program imprezy w Zawierciu jest już dostępny, tutaj

Portal OtoZawiercie.pl objął Regionalny Patronat Medialny nad 73. Tour de Pologne. Znajdziecie tu relację i zdjęcia z imprezy.


SPECJALNY SERWIS
http://tourdepologne.pl/


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/