poniedziałek, 23 maja 2016

Zespół Boys wystąpi na zakończenie wakacji w Zawierciu?

Mamy dobrą wiadomość dla fanów muzyki disco-polo. Bardzo możliwe, że już wkrótce w naszym mieście wystąpi zespół Boys.

Grupa powstała w 1991 roku. Przez ten okres zespół wydał kilka płyt, nagrał swoje największe hity takie jak choćby "Jesteś szalona", "Wolność", ale piosenki tworzy do dziś. Tytuły ich ostatnich przebojów to "Koleś z bety" czy też "Jedna łza".


Zespół wystąpił w Zawierciu już w 2009 roku na sali widowiskowej MOKu. Prawdopodobnie formacja wystąpi w naszym mieście ponownie. Grupa fanek zespołu od dawna starała się o organizację tego koncertu. Na początku maja na jednej ze stron na facebooku pojawił się wpis: (...) Mamy informację od Prezydenta Miasta Zawiercie Pana Witolda Grima, iż ich koncert powtórzy się we wrześniu tego roku z okazji zakończenia wakacji! (...)

Poprosiłem rzecznika Urzędu Miasta Łukasza Czopa o więcej informacji na ten temat - Fanki zespołu zwróciły się z taką propozycją do prezydenta miasta. Obecnie podjęto wstępne rozmowy w sprawie koncertu i ustalenia ewentualnej daty wydarzenia. Niebawem odbędzie się spotkanie przedstawicieli magistratu, Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na tę chwilę żadne wiążące decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły. - mówi rzecznik.

1 komentarz:

  1. Prezydent = disco polo :( nie ma co wysoka kulturka :)

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/