środa, 25 maja 2016

Zawierciańscy Mistrzowie Kierownicy

Od pewnego czasu na portalu społecznościowym Facebook działa fan page o nazwie "Zawierciańscy Mistrzowie Kierownicy". Cieszy się on coraz większym zainteresowaniem Internautów - lubi go już ponad 1200 osób.Jak sama nazwa mówi, na stronie ukazują się zdjęcia, które przedstawiają popisy niektórych zawierciańskich kierowców. Często pokazywane są tam przykłady złego parkowania. Samochody na zdjęciach tarasują ulice i chodniki, poruszają się tez niezgodnie z przepisami drogowymi. Wybrane fotografie możecie zobaczyć obok. 


Kierowcom nie pozostaje życzyć nic innego jak więcej uwagi i ostrożności. Nikt z nas nie chciałby przecież znaleźć zdjęcia swojego pojazdu na tej stronie, więc musimy uważać :)

www.facebook.com/Zawierciańscy-Mistrzowie-Kierownicy-1002218373177751


mat. Zawierciańscy Mistrzowie Kierownicy

2 komentarze:

  1. Jak nie marzec zamiast maja to niezamazana rejestracja na ostatnim obrazku :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie,rejestracja powinna być ukryta,bo cóż winien samochód,że ma takiego "miszcza"-kierowcę? Bardziej pożyteczną byłaby publikacja -obok samochodu-zdjęcia tegoż niedoumianego kierownicowego. Ech,to nasze prawo...

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/