czwartek, 19 maja 2016

"Przemoc=NIEmoc" czyli nowy projekt w Zawierciu

Przez okres najbliższych kilkunastu tygodni w Zawierciu realizowany będzie nowy projekt społeczny pod nazwą "Przemoc=NIEmoc". 

Prowadzić go będzie zawierciańska Fundacja z Pomysłem, która pozyskała środki na jego realizację. Celem projektu będzie propagowanie walki z przemocą w rodzinie. W ramach tego Fundacja zorganizuje konkurs plastyczny "Szczęśliwa Rodzinka", który będzie skierowany do uczniów szkół podstawowych i ma promować właściwe relacje rodzinne. Oprócz tego działacze i wolontariusze prowadzić będą spotkania z młodzieżą w szkołach ponadgimnazjalnych. Cały projekt zakończy koncert plenerowy pt. "Muzyczna moc kontra przemoc", który według planów ma odbyć się 28 sierpnia na muszli koncertowej w parku.


Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Śląskie Lokalnie 2016 oraz pomocy partnerów. Działania Fundacji będzie można śledzić na profilu na Facebook'u lub też w wydarzeniu.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/