czwartek, 19 maja 2016

Piknik integracyjny na fontannie

Jutro, w piątek 20 maja odbędzie się piknik integracyjny "Stół międzypokoleniowy". Będzie to impreza plenerowa.


- To jedyne takie wydarzenie, podczas którego zaprosimy mieszkańców Zawiercia do podzielenia się swoimi wspomnieniami związanymi ze stołem rodzinnym. Historie zostaną spisane lub nagrane a następnie opublikowane w pamiątkowej broszurze. W trakcie pikniku pokażemy efekty naszych dotychczasowych działań projektowych, zaprosimy do wspólnej gry planszowej i przypomnimy gry naszej młodości. - zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się na placu św. Jana Pawła II, na fontannie w centrum.


Program: 

14:00 Otwarcie wydarzenia 
14:10 Rozpoczęcie Gry planszowej JADŁOBIZNES 
Spisywanie i nagrywanie wspomnień mieszkańców miasta. Atrakcje: Galeria wspomnień, "Gry naszej młodości" (w kapsle, w klasy, guma, skakanka), atrakcje dla dzieci, malowanki, wycinanki, wylepianki. Przewidziane nagrody dla tych, którzy podzielą się wspomnieniami 

18:00 Zakończenie pikniku.

2 komentarze:

  1. 20 marca panie redaktorze? ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 20 maja panie komentatorze ;) Literówka, ale słówko też na "ma" ;)

      Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/