piątek, 27 maja 2016

Dzień Dziecka w Zawierciu (ZAPOWIEDZI)

Zbliża się Dzień Dziecka, czyli wielkie święto najmłodszych mieszkańców miasta. Jak można umilić ten czas swoim dzieciom? Oto kilka zapowiedzi nadchodzących wydarzeń, jakie zaplanowano z tej okazji. Zobaczcie.

1. Kultjuralny Dzień Dziecka w Zawierciu. To festiwal, który odbędzie się w dniach 1-3 czerwca. W programie ujęto m.in Literacką Grę Miejską, koncert plenerowy chóru G1-Fort-e a ponadto warsztaty i spotkania autorskie. Miejscem wydarzeń będzie muszla koncertowa, park i Księgarnia Edukacyjna. Szczegóły na plakacie.

2. Dzień Dziecka i otwarcie Programu Aktywności Lokalnej, czyli połączenie imprezy dla dzieci z rozpoczęciem działalności PAL-u na Starym Rynku. Mowa o nowym projekcie, który ma na celu zintegrować mieszkańców osiedla. Z tej okazji szykuje się duża zabawa dla dzieciaków, w tym m.in zumba, malowanki, konkursy i poczęstunek. Szczegóły na plakacie.

3. Dzień Dziecka z OSiR. Turnieje, gry i zabawy to atrakcje przygotowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu. To dobra propozycja dla dzieciaków, które chciałyby spędzić ten dzień aktywnie i na sportowo. Szczegóły na plakacie.4. Dzień Dziecka z Paintballem. Impreza odbędzie się na terenie "Pogranicze Paintball Team" przy ulicy Myśliwskiej. Dla najmłodszych przygotowano m.in gry, zabawy i konkursy z paintballem. Szczegóły na plakacie.

5. Kino. Idealną filmową propozycją dla dzieci jest premiera filmu "Angry Birds". Projekcje wyświetlane będą w kinie w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu. Szczegółowy harmonogram tutaj.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/