czwartek, 12 maja 2016

Dyskoteka na parafii w Zawierciu

To dość nietypowe wydarzenie organizowane w Zawierciu. Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski zaprasza na "Niebiańską dyskotekę". 

Na parafii odbędzie się dyskoteka, gdzie bawić będą się dzieci i młodzież. Wydarzenie zaplanowano na sobotę 21 maja o godzinie 17:00.To nie pierwsza taka akcja organizowana przez duszpasterzy z Kościoła NMP Królowej Polski. W ostatnim czasie na parafii dzieje się coraz więcej. Na przykład kilka tygodni temu przy kościele odbyła się pierwsza zbiórka grupy Jurajskich Skautów. Ponadto coraz więcej chłopców zgłasza się do służby ministranckiej. Ministranci nie tylko biorą czynny udział w Mszy Świętej, ale i spędzają ciekawie swój czas wolny. foto: krolowapolski.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/