sobota, 9 kwietnia 2016

Wracają Zawierciańskie Klasyki!

Od pewnego czasu w Zawierciu działa grupa sympatyków klasycznych aut. Zawierciańskie Klasyki Nocą właśnie powracają!


Inicjatywa takich spotkań narodziła się jesienią 2014. Grupa organizowała przez cały rok w wyłączeniem zimy comiesięczne spotkania. Teraz, po tak długim czasie zainteresowanie wzrosło a projekt skupia wokół siebie coraz większą liczbę posiadaczy klasyków. - Na początku nie spodziewałem się takiego zainteresowania i jestem niezmiernie uradowany, że w naszej okolicy jest tylu pasjonatów klasyków. - mówił nam Krystian Osys, główny pomysłodawca.


Na wiosnę Zawierciańskie Klasyki powracają. Najbliższy spot odbędzie się już jutro, 10 kwietnia w niedzielę, tym razem wyjątkowo o godzinie 10:00. Miejsce spotu wyznaczono na parking pod Halą OSiR II przy ul. Blanowskiej.
 fot. mat. fp

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/