środa, 20 kwietnia 2016

Open Summer Base - bilety już w sprzedaży

Na rozpoczęcie wakacji odbędzie się kolejna edycja festiwalu Open Summer Base. Imprezę zaplanowano na 1 lipca 2016 w piątek i odbędzie się ona tam gdzie ostatnio - w Ogrodzieńcu.

Podczas tegorocznej edycji wystąpią takie gwiazdy jak: After Party, BBX, DJ Maniana, Max Farenthide, Max Kolonkov, Peter Kern, Van Rado. Tak jak poprzednio uczestnicy imprezy będą mogli liczyć na inne atrakcje, o których dowiemy się wkrótce. 

Dziś organizatorzy festiwalu uruchomili sprzedaż biletów. Wejściówki są sprzedawane poprzez serwis biletomat.pl. Są one do nabycia w ramach pierwszej puli w cenie 12 złotych. W ramach drugiej puli sprzedawanej od 6 maja bilety będą w cenie 15 złotych natomiast od 1 czerwca wejściówki będą kosztować 20 zł. W dniu imprezy będą one do nabycia w kasie w cenie 25 złotych. 
WIĘCEJ INFORMACJI 
 fot. Jurassic Photo Team

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/