sobota, 9 kwietnia 2016

Mostowa będzie przedłużona

Ulica Mostowa już wkrótce zostanie przebudowana. Odcinek zostanie przedłużony w kierunku lasu.

Właśnie ogłoszono przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót. W mapach widzimy, że w remoncie będzie chodziło o przebudowanie ulicy a dokładnie o jej przedłużenie. Obecnie jest tu jedynie wąska droga gruntowa. Remont zapewne jest związany z faktem, że w przyszłości w tym miejscu będą powstawały nowe domy. Już teraz w tej okolicy możemy zaobserwować nowo powstałe budynki, gdzie wprowadzają się mieszkańcy.

Dzięki temu widzimy, że budownictwo indywidualne w Zawierciu rozwija się. Domy powstają na Kosowskiej Niwie, na Stawkach, w mieście w granicach Jury oraz tutaj pod lasem na południu. To cieszy, że nasze miasto się rozbudowuje, a coraz więcej mieszkańców ma swój własny dom.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/