niedziela, 17 kwietnia 2016

Liceum kręci film

Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Zawierciu zaprasza do udziału w niecodziennej akcji. Szkoła organizuje casting do nowego, krótkometrażowego filmu.

- Planujemy wyprodukować film krótkometrażowy oparty na fragmentach powieści Witolda Gombrowicza „Ferdydurke”. Poszukujemy członków ekipy produkcyjnej, odtwórców głównych ról oraz statystów z roczników 2000 i 2001 - mówi Joanna Sierka, nauczyciel i realizator projektu. 
 
Zdjęcia do filmu planowane są na dzień 23 kwietnia 2016 r. w sobotę w godz. od 9:00 do 14:00.w siedzibie liceum. Zainteresowani udziałem w projekcie proszeni są o przybycie do szkoły o godz. 9.00 w tym dniu. Mile widziane u chłopców białe koszule, marynarki oraz klasyczne spodnie, a u dziewcząt białe bluzki i spódnice. Premierę filmu planujemy na 11 czerwca, również w naszym liceum. Gorąco zachęcamy gimnazjalistów do udziału w filmie. Bez Was to się nie uda! - zachęca Joanna Sierka.  


Więcej informacji pod numerem 793 651 211

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/