czwartek, 7 kwietnia 2016

Koncert bez prądu w parku miejskim

8 kwietnia w piątek w Parku Miejskim odbędzie się dość nietypowa impreza. Grupa muzyków tworzących zespół ZSRE zagra na świeżym powietrzu koncert bez prądu.

ZSRE to grupa pochodząca z Zawiercia istniejąca już od kilkunastu lat. Grają muzykę punk-rockową. Często możemy podziwiać ich koncerty na przykład w Pubie Chillout, jednak tym razem zdecydowali zorganizować coś innego. Będzie to koncert bez prądu czyli "unplugged" w Parku Miejskim.

Wydarzenie z pewnością będzie kameralne, jednak warto to sprawdzić. Takie inicjatywy w naszym mieście są bardzo potrzebne. - Obecnie w Zawierciu nic się nie dzieje, zrobiło się ciepło a młodzież przesiaduje za dużo czasu przed komputerem. Ten koncert to taka powszechna mobilizacja, żeby przestać grzać fotele i krzesła, przesiadywać bezproduktywnie w knajpach i pić piwo. Zapraszamy na punkowe przywitanie wiosny! - zachęca Adrian Kolbe, inicjator i członek zespołu.


Start zaplanowano na godzinę 20:00. 

2 komentarze:

  1. Nic się nie dzieje? Wolne żarty, wystarczy poczytać w internecie ile imprez kulturalnych i sportowych było w ten weekend!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/