środa, 6 kwietnia 2016

Kobiety na piątkę

W sobotę 9 kwietnia odbędzie się pierwszy etap imprezy "Kobiety na 5-tkę". 

Jest to bieg i marsz dla kobiet, którego trasa mierzy 5 km. Na zwody składają się trzy konkurencje: bieg, marsz nordic walking i power walking na tym samym dystansie. Trasy zostaną wyznaczone przy Hotelu Fajkier. 

Można zabrać ze sobą dzieci - na miejscu działać będzie świetnie zorganizowane przedszkole ruchowe zorganizowane przez Centrum Rozwoju Lokalnego w Zawierciu, prowadzone będą też gry i zabawy dla dzieci. Atrakcją dodatkowa będzie także malowanie buziek oraz tatuaże dla najmłodszych. Przewidziane są  liczne nagrody dla uczestników. Warto dodać, że kolejne dwa etapy odbędą się w tym samym miejscu latem i jesienią tego roku.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/