wtorek, 26 kwietnia 2016

Jurajski Kiermasz Płyt Vinylowych

Tego w Zawierciu jeszcze nie było. Podczas Zawierciańskiej Majówki 2016 odbędzie się pierwsza edycja Jurajskiego Kiermaszu Płyt Vinylowych. 

Wydarzenie odbędzie się w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury, w głównym holu. Tam zostaną przygotowane stoiska, gdzie zainteresowani będą mogli kupić, sprzedać i przejrzeć inne zbiory. To spora atrakcja dla kolekcjonerów ale i ciekawa propozycja dla wszystkich mieszkańców, którzy posiadają płyty vinylowe. 

- Jesteś kolekcjonerem płyt? Przyjdź, będzie mógł kupić, sprzedać a może nawet wymienić się płytami. Będzie kilku kolekcjonerów ze Śląska, którzy mają dość znaczne kolekcje każdego gatunku. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.


Kiermasz odbędzie się w godzinach od 10:00 do 14:00.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/