wtorek, 15 marca 2016

Zapytaj urzędnika

"O co zapytałbyś naszych urzędników, gdybyś miał taką możliwość?" - takie pytanie stawia przed nami telewizja iTV Zawiercie, która już wkrótce będzie realizowała swój nowy program.

Będzie miał on interaktywną formę. Polega ona na tym, że mieszkańcy będą mogli zadać pytanie wybranemu urzędnikowi z Urzędu Miasta w Zawierciu. Osoba ta na materiale video odpowie na pytania dotyczące interesujących mieszkańców kwestii.

- Do piątku 18 marca trwa ankieta, w której można głosować na osobę, której zadamy pytania dotyczące sprawowanego przez nią stanowiska i wykonywanych zadań. Ankieta jest dostępna jako wpis pod wydarzeniem. Następnie, od soboty 19 marca do piątku 25 marca będzie można zgłaszać pytania w formie komentarzy pod wydarzeniem lub - w przypadku żądania zachowania anonimowości - w wiadomości prywatnej na facebooku lub mailem. Później zadamy je w Waszym imieniu osobie z największą liczbą głosów. - wyjaśnia Paweł Kmiecik, realizator audycji.  


Materiał trafi do internetu 2 kwietnia. Partnerem programu jest portal OtoZawiercie.pl

1 komentarz:

  1. Uprzejmię proszę o wpisy ludzi z ulicy Huldczyńskiego. Tych ludzi dla kórych zapach z blaszanki jest koszmarem i hałas wentylatorów nie do wytrzymania. Tam się nie da żyć w tej okolicy. Jak się dużo wpisów pojawi postaram się o podpisy i petycje o bariery dźwiękoszczelne i filtry.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/