środa, 9 marca 2016

W Zawierciu można się dobrze ubrać

W Zawierciu istnieje kilka dobrych sklepów z odzieżą. Nie zawsze jednak wiemy o wszystkich. Przykładem tego może być ciekawe miejsce, jakim jest butik przy ulicy Wierzbowej.

To firma zajmująca się dystrybucją wysokiej klasy ubrań polskich oraz włoskich producentów. Sklep oferuje szeroki wybór modnych ubrań w rozmiarach 38-58 oraz ciekawych dodatków. W ofercie są między innymi sukienki, kurtki damskie, bluzki damskie oraz spódnice. 
Podczas wizyty w tym butiku klientki mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz przyjazną atmosferę. To bardzo ważne. Co istotne, w butiku można zakupić również ubrania dla puszystych, co czasem może być problemem w innych sklepach.

Od 1 marca 2016 kupić tu można również ubrania dziecięce, odzież ciążową i zabawki. Sklep stacjonarny przy ulicy Wierzbowej 38 (w pasażu pawilonów handlowych) otwarty jest w godzinach: poniedziałek - piątek 9-17 i sobota 9-14 

Zobacz profil na facebooku: www.facebook.com/butik.modna.odziez


2 komentarze:

  1. Bez przesady :) nie ma sklepów z porządną naprawdę markową odzieżą!

    OdpowiedzUsuń
  2. Sklep nie jest z markową odzieżą tylko polską. Właściciel postawił na ubrania produkowane przez polskich producentów a nie chińskie i inne tandetne ubrania. Najważniejsze jest to ,że można się ubrać w rozmiarach powyżej 44 co dla mnie było problemem - duży plus.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/