czwartek, 17 marca 2016

Kolejne boisko na Osiedlu Szymańskiego

Kilka dni temu powołano komisję, która rozstrzygnie przetarg na budowę nowego boiska wielofunkcyjnego na Osiedlu Szymańskiego. 

Według planów, na jednej płycie znajdzie się boisko do siatkówki i koszykówki. Projekt zakłada również budowę urządzeń, ogrodzenia i chodników. Obiekt będzie zlokalizowany przy ulicy Szymańskiego obok bloku nr 24, na terenie obok istniejącego placu zabaw. Obecnie w tym miejscu wylany jest jedynie kawałek asfaltu.


Co ciekawe, będzie to już czwarte boisko zlokalizowane w tej okolicy. W odległości około 250 metrów znajdują się dwa obiekty OSiR (treningowe do piłki nożnej i wielofunkcyjne) oraz boisko przy Gimnazjum nr 2. Warto dodać, że tym roku będzie ono modernizowane i za kwotę blisko miliona złotych powstanie tu nowoczesny kompleks.

2 komentarze:

 1. to ja dodam od siebie W Czerwcu ruszy budowa boisk do Tenisa ziemnego 2 korty z Mojej prywatnej kieszenie i na mojej działce która kupilem od Miasta pare lat temu. Gdzie bedą zlokalizowane na chwile obecna tajemnica, dodam że Obiekty beda monitorowane i całkowicie za darmo dlaczego? Ponieważ smiechem jest placic osirowi za uprawianie sportu jakim jest Tenis a jak wiadomo wiecj mlodych ludzi chętnie pogra jezeli zagra za darmo nie placac tych nawet 15 zl na godzine gry, Pozdrawiam i oczekujcie wiadomosci . A i obiekty są prywatne wiec mialem male problemy z darmozjadami z Osiru z pozwoleniami ale nic im do tego:) Podrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam serdecznie,

   proszę o kontakt pod adres otozawiercie@gmail.com

   Pozdrawiam

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/