poniedziałek, 7 marca 2016

Gdzie szukać pracy?

W naszym mieście poszukiwanie pracy to temat bardzo istotny. Wielu mieszkańców wciąż szuka miejsca zatrudnienia, a część często myśli o zmianie pracy. Wtedy zainteresowani sięgają między innymi do gazet i internetu. Dlatego z pomocą przychodzi nowy fan page na portalu Facebook pn. "Zawiercie Oferty Pracy". 

Administracja strony wyszukuje najciekawsze propozycje z sieci i nie tylko. Ogłoszenia są napisane w jasny i czytelny sposób, a ponadto zawsze podane są dane kontaktowe. Wszystko po to, aby ułatwić zawiercianom tą czynność, jaką jest szukanie pracy. Często jest bowiem tak, że lokalne zakłady i instytucje poszukują chętnych osób, lecz ogłoszenia nie zawsze docierają do szerokiej grupy mieszkańców. W XXI wieku Facebook to bardzo przydatne narzędzie w wielu dziedzinach. Myślę, że to kolejne pole, gdzie serwis może okazać się użyteczny.


Aby otrzymywać posty z ogłoszeniami na swojej tablicy wystarczy polubić fan page Zawiercie Oferty Pracy - TUTAJ. W ostatnim czasie strona zyskała na popularności wśród zawiercian. Widać to m.in po liczbie polubień.

Gorąco zachęcam również do polubienia strony Oto Zawiercie na Facebooku, wtedy będziecie otrzymywać linki do nowych artykułów ale i ciekawe zdjęcia i inne informacje. - TUTAJ.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/