niedziela, 21 lutego 2016

Trwają ferie w bibliotece

18 grudnia w Filii nr 2 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zawierciu w ramach programu ferii zimowych odbyły się zajęcia z dziećmi z przedszkola nr 3 oraz czytelnikami biblioteki. 


Podczas zajęć dzieci wysłuchały baśni H. Ch. Andersena pt.,, Królowa Śniegu”. Maluchy malowały, rozwiązywały zadania i zagadki, które miały pomóc baśniowej bohaterce Gerdzie odnaleźć przyjaciela Kaja oraz ogrzać serce złej królowej. Na koniec spotkania dzieci zwiedziły bibliotekę oraz poznały zasady korzystania ze zbiorów lektur.

To już kolejna akcja zorganizowana w zawierciańskiej bibliotece. W ostatnim czasie w placówce odbyło się wiele zajęć i imprez tematycznych, które przyciągają nie tylko amatorów książek. W planach są kolejne akcje i przedsięwzięcia, o których z pewnością poinformuję na łamach portalu.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/