czwartek, 11 lutego 2016

Noc książek w pałacyku

4 lutego na całym świecie odbyła się akcja „Harry Potter – Noc Książek”. W bibliotece publicznej w Zawierciu z tej okazji przygotowano niezapomniany Wieczór Zaklęć.  

Podczas spotkania wszyscy zgromadzeni wczuwali się w cudowny klimat niezapomnianych opowieści J.K. Rowling dzięki scenerii miejsca. 

Nie zabrakło kącika eliksirów, biblioteczki z magicznymi księgami i sowiej poczty. Przeprowadzono liczne konkursy i pokazy, a także quiz, który dla fanów Harrego Pottera nie przysporzył żadnych trudności. Ponadto uczestnicy przygotowywali plakat każdego domu (grupy na czas wydarzenia) magiczne różdżki, a także odbyły się zawody sportowo-ruchowe. W rywalizacjach zwycięskim domem okazał się Ravenclaw.

Na zakończenie wręczono nagrody za najlepsze przebranie - ilustrowane wydanie pierwszej części Harrego Pottera oraz kubeczki z wizerunkiem małego czarodzieja. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy list z Hogwartu przyniesiony przez sowę oraz paczuszkę fasolek wszystkich smaków.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/