niedziela, 21 lutego 2016

Bieg "Tropem Wilczym" - utrudnienia dla kierowców

W niedzielę 28 lutego w centrum Zawiercia odbędzie się bieg uliczny "Tropem Wilczym". To ogólnopolska impreza, która ma na celu upamiętnienie i oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym.


Trasa biegu liczy prawie 2 kilometry. Biegacze wyruszą spod MOKu i pobiegną ulicami: Sienkiewicza, Kościuszki, 3 maja i Sikorskiego. Meta wyznaczona jest pod pomnikiem Ofiar Faszyzmu i Komunizmu (szczegółowa mapa obok). Na zakończenie uczestnicy złożą wiązanki kwiatów.

W związku z tym szykują się utrudnienia dla kierowców. W godzinach południowych w centrum nieco trudniej będzie przemieścić się samochodem.
- W godzinach 11:30 – 12:30 można się spodziewać utrudnień w ruchu kołowym na ulicach Sienkiewicza (od parkingu przy MOK) i dalej - Kościuszki, 3 Maja, Sikorskiego (do ronda). Ostatni etap biegu będzie prowadził chodnikiem wzdłuż ulicy Sikorskiego od wysokości domu handlowego "Centrum" do pomnika Ofiar Faszyzmu i Komunizmu. - zapowiada Krzysztof Pałka, przedstawiciel ekipy organizatorów.


Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie wydarzenia lub pod adresem e-mail: tropemwilczym.zawiercie@gmail.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/