poniedziałek, 18 stycznia 2016

Trzy mecze pod rząd w Zawierciu - Aluron Virtu Warta w drugiej rundzie

Zawierciańska drużyna siatkarska Aluron Virtu Warta na dobre rozpoczęła drugą rundę. Przypomnijmy te ostatnie spotkania - w pierwszym meczu w tej rundzie z Energą Omis Ostrołęka nasi siatkarze zwyciężyli 3:1, a drugim meczu niestety przegrali z Espadonem Szczecin 3:0. 

Teraz na hali w Zawierciu zapowiadają się duże emocje. W styczniu zaplanowano trzy mecze pod rząd z udziałem Aluronu Virtu. Ten najbliższy, zawiercianie rozegrają z KPS Siedlce. Następny z SMS PZPS Spała i kolejny z KPS Kęty. 

Z siatkarzami z Siedlc zmierzymy się już w tę środę 20 stycznia o godzinie 19:00 na Hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Blanowskiej. Biorąc pod uwagę  fakt, że obecnie znajdujemy się na piątym miejscu w tabeli, a nasz rywal na ósmym, zapowiada się dobry mecz. Ponieważ jednak sport rządzi się swoimi prawami, nie możemy niczego przesądzać i dlatego serdecznie zapraszam w środę na ten ciekawy mecz. Bilety w cenie 5 i 3 zł.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/