poniedziałek, 25 stycznia 2016

Spotkanie autorskie z Marcinem Dobasem

Już 30 stycznia odbędzie się spotkanie autorskie z Marcinem Dobasem. Hotel Fajkier zaprasza wszystkich zainteresowanych fotografią, a także podróżami i ciekawymi historiami - 30 Stycznia o godzinie 17.
 
Marcin Dobas to fotograf National Geographic Polska specjalizujący się w fotografii podróżniczej, krajobrazowej i podwodnej. Ukończył studia na wydziale geologii, pracuje jako ratownik górski i pilot wycieczek. Spędził wiele czasu w takich miejscach jak Nowa Zelandia, Tajlandia, Nepal, Malezja, Finlandia, Maroko, Egipt, czy Wielka Brytania koncentrując się na fotografowaniu dzikiej przyrody i krajobrazów. Jego fotografie są publikowane w różnych miejscach świata w magazynach, książkach i kalendarzach. Jest też członkiem teamu fotografów Olympus.

Wstęp jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy będą mogli zdobyć autograf Marcina na jego książce "Fotowyprawy czyli 9 opowieści o fotografii".
Zapisy w recepcji i pod numerem telefonu 884 877 200, a przewidzianych jest około 160 miejsc.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/