piątek, 8 stycznia 2016

Propozycje na weekend (8-10 stycznia)

Co będzie ciekawego działo się w ten weekend? Zaczynając od dzisiaj, czyli od piątku, można wymienić kilka interesujących propozycji. Przedstawiam je poniżej:

1. Koncert Ze Starej Płyty "Wieczór w karnawałowych rytmach". Zaprezentują się zawierciańscy muzycy i soliści. Piątek 8 stycznia, start o godz. 18.00. Bilety: 23 zł /Więcej

2. Zawierciańska Wegańska Kuchnia Społeczna - Fundacja Viva zaprasza wszystkich wegan na spotkanie, podczas którego spróbować będzie można wegańskich potraw. Każdy też może przynieść coś swojego. Piątek 8 stycznia, start o godz. 17:00.

3. Hot Saturday Carnival Klub Pauza. W zawierciańskim klubie przygotowano karnawałową imprezę. Usłyszeć będzie można mixy od DJ Mike Wasp. Sobota 9 stycznia, start o godz. 21:00. Bilety: do 22:00 wstęp za darmo, później 10 zł. 18 +

4. Zawierciańskie Kolędowanie. W programie wspólne śpiewanie kolęd, koncert scholii z parafii św. Stanisława Kostki oraz występ dzieci ze Szkolnego Koła Teatralnego przy Szkole Podstawowej nr 9. Sobota 9 stycznia. Start o godz. 16:30. Wstęp za darmo.


5. Filmowe premiery. W kinie MOK  wyświetlane są ciekawe filmy w styczniu. Jedna z kilku filmowych propozycji na styczeń to "Słaba płeć", od soboty 9 stycznia. Więcej informacji w dziale Kinomaniak, tutaj.
6. 24. Finał WOŚP Zawiercie. Chyba najważniejsze wydarzenie w ten weekend. 10 stycznia na ulicach naszego miasta odbędzie się zbiórka pieniędzy, kwestować będzie stu wolontariuszy. Przygotowano atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wieczorem na hali przy Blanowskiej odbędą się koncerty. Ponadto jako impreza towarzysząca, odbędzie się turniej siatkówki i "jurajskie morsowanie" ZOBACZ PROGRAM

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/