sobota, 23 stycznia 2016

Bardzo emocjonujący mecz - Aluron Virtu wygrywa!

To był dobry dzień dla naszych siatkarzy! Aluron Virtu Warta Zawiercie pokonała SMS PZPS Spała 3:2 (20:25, 25:17, 25:18, 24:26, 18:16)!

Spotkanie nie rozpoczęło się jednak dobrze. Siatkarze przegrali pierwszego seta pięcioma punktami. W kolejnych dwóch setach sytuacja zmieniła się. Zawiercianie grali dobrze i wygraliśmy ośmioma i siedmioma punktami. Czwarty set był już jednak bardzo nerwowy. Pomimo początkowej przewagi dwóch, trzech punktów, piłkarze ze Spały zwyciężyli 24:26. Konieczny więc był tie-break. ...i właśnie końcówka była najbardziej emocjonująca. Do ostatniego gwizdka nie było wiadomo kto zwycięży. Jednak zawiercianie pokazali swoją siłę i w spektakularny sposób wywalczyli wygraną. MVP meczu został Łukasz Kaczorowski. Gratulujemy!