poniedziałek, 9 listopada 2015

Wielkie święto Nordic Walking na Jurze

11 Listopada 2015 o godzinie 11:00 odbędą się Sztafetowe Mistrzostwa Jury w Półmaratonie Nordic Walking oraz Indywidualne Mistrzostwa NW. Impreza będzie miała miejsce w Hotelu Fajkier i w jego okolicy w malowniczym otoczeniu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie inspirowane duchem zespołu, współzawodnictwem i wspaniałą atmosferą. Zawody odbędą się w kategoriach indywidualnych a także w czteroosobowych zespołach, w ramach mistrzostw sztafet. 

- Jako arenę zawodów przygotowaliśmy widokową i urozmaiconą trasę a także wiele atrakcji dla startujących zawodników. Również dla osób towarzyszących planujemy wraz z partnerami inne aktywności: mini warsztaty fotografii, biegi i zabawy dla dzieci, malowanie buzi. Energii wszystkim doda Autobus Energetyczny od grupy Kape. - zapowiadają organizatorzy. - Ponadto będzie można spróbować swoich sił w Speed Ballu. Dla fanów piłki nożnej szykujemy spotkanie oraz pokazową lekcję w wykonaniu Football Academy. Natomiast dla spragnionych mocnych wrażeń będzie Krav Maga na żywo, a dla kobiet konkursy z nagrodami oraz spotkanie z marką młodości Jenuesse. 

Dotychczas na zawody zapisało się 120 osób. Więcej informacji będzie pojawiało się tutaj

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl


mat. prasowe
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/