czwartek, 26 listopada 2015

Trwa nabór wolontariuszy na WOŚP!

Zawierciański Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ogłasza nabór wolontariuszy do pomocy przy 24. Finale! Oto co trzeba zrobić.

Wypełniamy „Ankietę wolontariusza 24. Finału WOŚP”, drukujemy i dostarczamy ją do Centrum Informacji Miejskiej przy ul. Piastowskiej 1 w Zawierciu (budynek MOK). Ankietę można pobrać TUTAJ.

Do wypełnionej ankiety należy dołączyć zdjęcie w formie elektronicznej, np. na płycie CD lub na pendrive. Prawidłowe zdjęcie powinno być takie, jak do legitymacji, zapisane w formacie JPG i nie może być mniejsze niż 800x600 pikseli. Plik trzeba podpisać imieniem i nazwiskiem wolontariusza.

W przypadku niepełnoletnich wolontariuszy ankietę musi podpisać rodzic lub opiekun prawny. Nabór trwa do poniedziałku 30 listopada br.

W czasie 24. Finału WOŚP pieniądze będą zbierane dla pediatrii, tym razem wyposażając oddziały podstawowe, co umożliwi zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych. Zbliżający się Finał to również zbiórka na rzecz geriatrii. 

W Zawierciu do specjalnie oznaczonych puszek pieniądze na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka zbierać będzie około stu wolontariuszy.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/