środa, 18 listopada 2015

Będzie WOŚP w Zawierciu!

Choć początkowo pojawiały się niepewne informacje wśród mieszkańców, że może być problem z organizacją 24. Finału, dziś Urząd Miasta ogłosił, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Zawierciu się odbędzie!

 
Zapytałem Łukasza Czopa, rzecznika prasowego urzędu o kwestię WOŚP, który zdementował plotki o problemach przy organizacji . - Wszystko obecnie jest w przygotowaniu. Szefem sztabu została Pani Iwona Wiklik, która jest prekursorem tej akcji w naszym mieście. W poprzednich latach była zaangażowana w organizację Finału, zanim zaczął zajmować się tym Pan Przemysław Pałucha. W tym roku to Pani Iwona będzie odpowiedzialna za tą kwestię. - podkreśla Łukasz Czop

Pytany o to, jak będzie wyglądał tegoroczny WOŚP, odpowiada - Zbiórka do puszek będzie przebiegała normalnie, jak co roku. Jeśli chodzi o występy, to stawiamy przede wszystkim na lokalne zespoły. Liczymy, że mieszkańcy wykażą się gestem i wesprą tegoroczny finał orkiestry. - podkreślił rzecznik. 

Szczegółowe informacje o przebiegu 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poznamy w najbliższym czasie. Wkrótce ruszą też zapisy dla wolontariuszy.

Dobrze, że udało się zorganizować tą akcję. Wiadomo przecież, że ma ona ogromny oddźwięk w całym kraju, również i w naszym mieście. Szczególnie zaangażowanych jest w to wiele młodych ludzi, którzy chcą pomagać. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na więcej informacji, które na pewno pojawią się również na łamach portalu.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/