sobota, 17 października 2015

Viret przerywa złą passę - są pierwsze punkty!

W ramach szóstej kolejki, Viret CMC Zawiercie rozegrał na własnej hali mecz z MSPR Siódemką Legnica.
Rywal wydawał się groźny; obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Pierwsze minuty spotkania zapowiadały łatwe zwycięstwo drużyny z Legnicy. Jednak w pewnym momencie wszystko się zmieniło. Na boisko wszedł Mateusz Bugaj i była to bardzo dobra decyzja trenera. Viret zaczął odzyskiwać stracone bramki i już po kilku minutach prowadził przewagą 2-3 punktów. Do przerwy nasza drużyna wygrywała 13:11. W drugiej połowie było już tylko lepiej. Zawiercianie uciekli rywalom prowadząc 5-6 golami. Ostatecznie Viret zwyciężył 29:22. Z pewnością należy wyróżnić bramkarza, Michała Mentela, który w dzisiejszym meczu zastąpił kontuzjowanego Rafała Ratuszniaka. Doskonale obronił wiele strzałów na naszą bramkę.