niedziela, 4 października 2015

Trwają zapisy do I Jurajskiego Półmaratonu Zawierciańskiego

11 października w Zawierciu będzie miała miejsce duża impreza sportowa - I Jurajski Półmaraton Zawierciański. 

Dla biegaczy przygotowano dwie trasy; długą i krótką. Ta pierwsza będzie prowadzić przez Rudniki, Pomrożyce i Kromołów. Jej długość wynosić będzie ponad 20 km. Krótsza trasa będzie biegła przez centrum miasta: ze stadionu, ul. Leśną, przez park, ul. Ściegiennego, ul. Sienkiewicza, ul. Szymańskiego i z powrotem na stadion - dwukrotnie. Wynosić będzie około 5 km. Będzie ją można pokonać również na kijkach Nordic Walking. Natomiast dla najmłodszych przygotowano trasę 400 m.

Najlepszym zawodnikom wręczone zostaną atrakcyjne nagrody. W ramach imprezy organizatorzy planują imprezy towarzyszące, takie jak np. rodzinna zumba, pokazy i szkolenia z pierwszej pomocy a także strzelactwo pneumatyczne. Pełna rozpiska na grafice poniżej. 
Całe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00.

Obecnie trwają zapisy. Można zapisać się pod tym linkiem. Więcej informacji odnośnie tego wydarzenie znajdziecie tutaj.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/