wtorek, 20 października 2015

Targi Weselne 2015 w Zawierciu

W niedzielę, 15 listopada 2015 roku, odbędą się III Jurajskie Targi Weselne. W klimatycznych wnętrzach sali bankietowej Rotunda w Zawierciu zgromadzą się lokalne firmy z branży weselnej.  

Podczas targów zobaczymy na żywo pokazy mody ślubnej, nowoczesne kreacje salonów ślubnych a także pokazy fryzjerskie i kosmetyczne. Dodatkowo kapele podczas targów zaprezentują znane przeboje, przy których nie łatwo będzie ustać w miejscu. Atmosfera panująca w sali, nie będzie przypominała zwykłej targowej imprezy, lecz będzie stylizowana na prawdziwą uroczystość weselną. Ponadto swoje przysmaki prosto z kuchni, serwować będzie główny partner targów - zawierciańska Rotunda, w której odbędzie się cała impreza. Z kolei pracownie artystyczno - dekoratorskie zaprezentują swoje bukiety ślubne oraz zaproszenia. Na najbliższych Targach Weselnych nie zabraknie również limuzyn, które będą zdobiły wejście do Sali Bankietowej. 

Są to największe targi branży imprez okolicznościowych w regionie Jury. 

- Podczas III edycji będziemy starali się zaprezentować jeszcze więcej firm niż dotychczas, nie tylko z branży weselnej. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. - zapowiadają organizatorzy, czyli Agencja Bimage z Olkusza.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/