wtorek, 6 października 2015

Superpuchar 2015 w Zawierciu

15 października o godzinie 20:00 odbędzie się Superpuchar 2015 w piłce siatkowej kobiet w hali Widowiskowo-Sportowej OSiR przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu. W meczu udział wezmą Chemik Police (aktualny Mistrz Polski) oraz PGE Atom Trefl Sopot (zdobywca Pucharu Polski). 

Spotkanie transmitowane będzie w Polsacie Sport. Wstęp będzie bezpłatny (liczba miejsc ograniczona). Przygotowano "1000 miejsc na 100-lecie". Wejściówki są do otrzymania w dniu imprezy w recepcji hali od godz. 11:00. 

W czwartek 8 października odbędzie się akcja promocyjna, promująca Superpuchar 2015 w której udział weźmie Małgorzata Glinka; znana polska siatkarka; wraz z Prezesem PLPS S.A., Jackiem Kasprzykiem oraz Kamilem Składowskim, rzecznikiem PLPS S.A. Akcja zawita do gimnazjów nr 1, 2 i 3 a także do SP 6, do domu dziecka i do zakładu poprawczego.  0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/