niedziela, 11 października 2015

I Jurajski Półmaraton Zawierciański: wygrał Ukrainiec

Kolejne wielkie sportowe wydarzenie za nami. Dziś odbył się I Jurajski Półmaraton Zawierciański. W imprezie uczestniczyło ponad 270 biegaczy!
Do wyboru były trzy trasy, którymi można było pobiec. Pierwsza, ta najdłuższa, bo licząca ok. 20 km, prowadziła przez Parkoszowice i Kromołów. Druga trasa biegła ulicami miasta, przez park i ulicą Szymańskiego. Również i dla najmłodszych przygotowano trasę; 400 metrów na stadionie.

Po zakończonych biegach wszyscy zgromadzili się na hali sportowej, gdzie wręczono nagrody najlepszym uczestnikom. Trasę półmaratonu najszybciej pokonał Ukrainiec - Volodymyr Timashow. Jeśli chodzi o kobiety, to najlepszą okazała się Ewa Brych-Pająk. Ponadto nagrodzono też innych w różnych kategoriach. Pełne wyniki znajdziecie pod tym linkiem.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/